0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach
Aktualności
>

Nieustannie pracując dla naszych wspaniałych Klientów budowaliśmy również własną stronę internetową www.scepter.pl. Trwało to długo bo prawie rok, ale w końcu zdecydowaliśmy się na ostateczną wersję i od 1 stycznia 2017 roku została powołana do życia. Premiera nowej strony www daje możliwość naszym klientom zapoznania się z ofertą oraz realizacjami, które starannie wykonujemy od początku 2015 roku.
Wychodząc na przeciw trendom w projektowaniu stron internetowych, stworzyliśmy nowoczesny, odbiegający wyglądem od innych stron layout, który umożliwia swobodne odnajdowanie informacji oraz zapewnia komfort w przeglądaniu niezależnie od systemu operacyjnego oraz rozmiaru wyświetlacza.
Zachęcamy również do wpisania się do naszego newslettera, w którym będziemy informować Państwa o kolejnych realizacjach wykonanych przez naszą firmę jak i również wysyłać powiadomienia o nowych aktualnościach. Zapraszamy do wpisania się na naszą listę mailingową – wystarczy wpisać swój adres e-mail w polu poniżej.