0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach
O naszej firmie
Rozpoczęliśmy działalność na początku 2015 roku. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na zatrudnienie specjalistów z branży interaktywnej. Dziś wspólnymi siłami wykonujemy projekty na obszarze Polski oraz za granicą.
2015
Scepter Agencja interaktywna
Tworzymy wszechstronny i kompetentny zespół, który w każdym momencie swojej pracy, działa z pasją i oddaniem. Stosujemy najlepsze, przyszłościowe techniki i dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć coś niezwykłego.

Rozwijamy skrzydła

poszerzamy horyzonty

  • Prezentujemy nową odsłonę naszego portfolio
  • Rozszerzamy ofertę o kolejne produkty
  • Udoskonalamy nasze kompetencje
  • Podejmujemy nowe wyzwania
  • Wdrażamy nowe technologie
  • Zdobywamy nowe rynki
2016
Zakres naszych usług
Firma Scepter jest agencją interaktywną. Doskonale wiemy jak sprawić, by Twoja firma wyróżniała się na tle innych marek. Tworzymy innowacyjne projekty i robimy to z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją.
Branding
Oferujemy nowym, jak również istniejącym przedsiębiorstwom odświeżoną i niestandardową strategię oraz unikalne projekty.
Sklepy www
Przy tworzeniu projektu skupiamy się na tym, aby zapewnić użytkownikowi jak najbardziej zrozumiałe komunikaty...