0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach

Blow Photo

kreatywna platforma poświęcona fotografii artystycznej

Klient:
Blow Photo
Stworzone w:
2016r
Zakres usług:
Strona www, sklep internetowy
Brief:
Blow Photo z siedzibą w Dublinie to platforma poświęcona fotografii artystycznej. W projektach Blow chodzi o zbliżanie ludzi wokół totemu fotografii, artystów, entuzjastów i kolekcjonerów zaangażowanych w twórczą wymianę. Firma z Dublina powierzyła nam konfigurację nowej strony internetowej oraz e-commerce, aby sprawnie sprzedawać swoje magazyny.
Konfiguracja PayPal
Naszym pierwszym zadaniem było poprawne skonfigurowanie obsługi płatności PayPal z systemem Woocommerce. Konfigurację obejmowało m.in. ustawienie kosztów wysyłki dla poszczególnych krajów z całego świata.
>
Technologia responsywna
Sklep internetowy Blow Photo nie do końca radził sobie z poprawnym wyświetlaniem na wszystkich urządzeniach mobilnych. Nasza Agencja ten problem szybko rozwiązała stosując do tego najlepsze technologie.
>
Konfiguracja systemu zarządzania
System otrzymał od nas dodatkowe funkcjonalności usprawniające inteligentne działania. Dzięki tym usprawnieniom poprawiliśmy m.in. szybkość działania sklepu, swobodniejsze wdrażanie treści oraz produktów do sklepu. Funkcjonalność i działanie możecie Państwo sprawdzić online.
>
Przeglądaj nasze inne realizacje