0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach

Lodziarnia Fratelli

Lody tradycyjne z Nowego Sącza

Klient:
Lodziarnia Fratelli
Stworzone w:
2016r
Zakres usług:
strona www, branding,
reklama i druk
Brief:
Nie da się ukryć, że ludzie uwielbiają produkty wytwarzane starannie w oparciu o własne, tradycyjne receptury. Naszym zadaniem było usprawnienie wizualne przepysznych lodów marki Fratelli. Mimo że ich wyroby cukiernicze znane są od lat, lodziarnia powstała dopiero w tym roku. Nasze działania musieliśmy wykonać tak, aby w kolejnych sezonach firma mogła cieszyć się jeszcze większym sukcesem. Omówiliśmy wiele szczegółów - projekt logo, materiałów graficzny, projekt strony internetowej. Strona internetowa odegrała najważniejszą rolę, aby zwrócić uwagę konsumenta. Współpraca trwa nadal.
Branding dla Braci
Podjęliśmy świadomą decyzję, aby zaprojektować logo, które pokaże, że litera "G" jest rozpoczynającą nazwisko założycieli a zaplątane w nią gałki lodów przedstawiają trzech braci
Strona internetowa dla Lodziarni Fratelli
Wykonując ten projekt, skupiliśmy się głównie na wygodzie wyszukiwania informacji. Wykorzystaliśmy do tego technikę one page website, która umożliwia użytkownikowi szybkie poruszanie się po najważniejszych elementach strony. Całość wzbogaciliśmy o okienka informacyjne, które również umożliwiają szybki dostęp do źródła.
>
Stworzyliśmy sporo ciekawych kreacji
Technologia i design w naszym Logo zobowiązują. Staramy się, aby wszystkie nasze projekty zawierały właśnie te dwa kluczowe dla nas elementy - nieszablonowy design, oraz perfekcyjnie dopasowany kod. Dla lodziarni zaprojektowaliśmy, za potem zaprogramowaliśmy intro, między innymi, które wyświetlało się w trakcie budowy strony internetowej, kiedy Lodziarnia kręciła pierwsze lody w nowym lokalu w Nowym Sączu.
>
Przeglądaj nasze inne realizacje