0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach
strony
WWW

Projektowanie i tworzenie

Stron internetowych

Projektujemy strony internetowe dla wielu sektorów B2B i B2C, ale również pamiętamy o Klientach indywidualnych wciąż podnosząc poprzeczkę w świecie cyfrowym. Specjalnie przygotowywane przez nas strony internetowe uzbrojone są w strategiczną wiedzę, aby wygenerować większe zainteresowanie Twoją marką.
aplikacje
www

Intuicyjne i dobrze przemyślane

Aplikacje internetowe

Proponujemy nowe i unikalne rozwiązania. Nasze usługi wykraczają daleko poza tworzenie aplikacji internetowych. Preferujemy konsulting technologiczny ściśle współpracując z naszymi Klientami w celu lepszego zrozumienia ich celów i realizacji wysokiej wartości biznesowej. Produkujemy czysty kod.
wizerunek marki
branding

Indywidualny i nieszablonowy

Branding

Oferujemy nowym i istniejącym przedsiębiorstwom odświeżoną, niestandardową strategię oraz unikalne produkty. Podejmując współpracę z nami możesz wyróżnić się na tle konkurencji, budując przy tym ciekawą fabułę firmy. To jest podstawą Twojego biznesu.
Sklepy
www

Wygodnie zarządzane

Sklepy internetowe

Przy tworzeniu projektu skupiamy się na tym, aby zapewnić użytkownikowi jak najbardziej zrozumiałe komunikaty, aby mógł w prosty sposób podejmować działania. Projektujemy intuicyjne interfejsy użytkownika, które zachęcają do zakupów oraz stale zwiększają powodzenie zwrotu kosztów inwestycji.
reklama i druk
poligrafia

Najlepszej jakości

Reklama i druk

Twoje materiały marketingowe są tym, co pozostaje Klientowi po spotkaniu z Tobą. Upewnij się, że przechodzą one próbę z Twoją konkurencją. Wytworzone przez nas produkty dają Ci przewagę w spotkaniach biznesowych. Projektujemy materiały reklamowe oraz drukujemy materiały na każdą okazję! Tablice reklamowe, szyldy, banery, wizytówki, systemy wystawowe oraz wiele innych.
>
szybki
kontakt
Wyślij wiadomość
lokalizacja
Małopolska, 33-300 Nowy Sącz, Waryńskiego 41a
adres e-mail
biuro@scepter.pl
kontakt telefoniczny
+48 (18) 536 252 180