0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach

Przyjazne

planowanie

Zespół Agencji Interaktywnej Scepter pozostaje w ścisłej współpracy z Klientami w celu dostosowania aplikacji internetowych do ich indywidualnych potrzeb. Dobre relacje z Klientem odgrywają kluczową rolę na każdym etapie produkcji. Nasz dokładny proces konsultacji zapewni, że każdy aspekt aplikacji jest zbudowany wg unikalnych wymagań.

Prototypowanie

aplikacji internetowych

Najprościej mówiąc, tworząc szkielet lub prototyp aplikacji zaoszczędzimy sobie czas i pieniądze. Prototypowanie polega na tworzeniu tzw. wireframe, odwzorowującej docelowy wygląd i działanie aplikacji internetowej, które powinny być wprowadzone przed rozpoczęciem budowy.

Lepsze doświadczenie dzięki

UX i UI design

Nauka struktury strony ekranu przynosi zaskakujące efekty. Dzięki połączeniu UX i UI design mamy pewność, że budujemy coś bardzo użytecznego wraz ze świetnym designem. Zrozumienie użytkowników jest kluczowym elementem do stworzenia idealnego interfejsu użytkownika. Od strony www do aplikacji internetowych użytkownicy muszą czuć się bezpiecznie i komfortowo w systemie, z którego korzystają.
Aplikacje dla Uczelni mogą być przydatne w wielu aspektach. Uczniowie mogliby logować się aby sprawdzać plan zajęć czy oceny, natomiast uczelnia mogłaby mieć osobny panel np. do kontroli frekwencji, organizacji planów czy wystawiania wyników.
Sektory prywatne, przedsiębiorstwa mogą stworzyć aplikację dla swoich pracowników jako formę zarządzania, planowania, obiegu informacji kontaktowych, zarządzania dokumentami, a nawet adresem e-mail.
Aplikacje internetowe wykorzystywane są również jako forma marketingowa, poparta kampanią reklamową zachęcająca użytkowników do odwiedzenia strony firmowej.

Stworzenie

aplikacji internetowej

Do budowy aplikacji używamy najnowszej technologii takich jak Zend, Angular czy też HTML5. Na etapie projektowania zajmujemy się wymogami funkcjonalnymi określonymi podczas planowania systemu i zasadami działania UI UX. Udostępniamy procesy rozwoju agile, aby stale komunikując się z naszymi Klientami, dostarczać z czasem systemy wysoko funkcjonalne.
masz pytania ?
szybki
kontakt
Wyślij wiadomość
lokalizacja
Małopolska, 33-300 Nowy Sącz, Waryńskiego 41a
adres e-mail
biuro@scepter.pl
kontakt telefoniczny
+48 (18) 536 252 180