0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach

Wyróżnij się spośród

miliona marek

Marka to pewny koncept, który kojarzony jest poprzez oferowane usługi bądź produkty, natomiast kreowanie tej marki pozwala na utrwalenie pozytywnego wizerunku. Opracowując strategię spójnej marki zyskujesz nie tylko zaufanie Klientów, ale również podkreślasz zalety swojego brandu. Celem jest zbudowanie wizerunku, który będzie niósł ze sobą pozytywne skojarzenia oraz emocje. Dzięki naszym kreacjom naśladowanie Twojego brandu przez konkurentów będzie dla nich niemożliwe i nieopłacalne.

Wpływ brandingu

na rozwój firmy

Aby Twoja firma mogła czerpać namacalne korzyści w postaci zysków potrzebuje do tego Klienta ale to i tak połowa sukcesu. Ważne, aby utrzymać z Klientem odpowiednie relacje i przekonać go do swojej usługi lub produktu. Branding jest właśnie po to, aby kreować wizerunek marki i przedstawiać swoją firmę w taki sposób, w jaki zostało to zaplanowane podczas opracowywania strategii.

Twoja strategia

jest fundamentem

Na tym etapie oznaczasz kim jesteś jako firma. Rozwój oznacza fizyczne kroki, które można podjąć w celu wprowadzenia firmy na rynek. Jest to ciągły proces od czasu planowania koncepcji i idei kończąc na rzeczywistej jednostce, która kierowana jest do mediów. Możemy pomóc opracować Twoją kampanię od budowy strony internetowej do taktycznej kampanii, która działa z powodzeniem dla firmy i rozwija Twoją markę w Internecie.

Rozwój wizerunku

Twojej marki

Samo kreowanie wizerunku marki nie wystarczy, aby w pełni odnieść sukces. Należy opracować sposób ciągłego rozwijania tożsamości, aby być pewnym, że jesteśmy postrzegani w sposób zamierzony. Należy wykazać się stałą obecnością w Internecie oraz być aktywnym w działaniach marketingowych. Utrzymując swoją markę konsekwentnie, będziesz tworzył silną więź z Klientem.
To dobry czas by rozpocząć współpracę
masz pytania ?
szybki
kontakt
Wyślij wiadomość
lokalizacja
Małopolska, 33-300 Nowy Sącz, Waryńskiego 41a
adres e-mail
biuro@scepter.pl
kontakt telefoniczny
+48 (18) 536 252 180