0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach

Dopracowane w każdym szczególe

kreacje graficzne

Kreatywność jest naszą wizytówką. Przychodzą nam do głowy szalone wizje i z pozornie banalnych pomysłów jesteśmy w stanie stworzyć ciekawy projekt. Projektowanie graficzne stanowi ważny element, który odzwierciedla się na całej realizacji. Stosujemy zarówno komputer i tradycyjne metody projektowania, aby stworzyć wyjątkowe, przyciągające wzrok grafiki dla wszelkich zastosowań. Nasze produkty dostarczają doskonałych wrażeń wizualnych i są dostosowane do szerokiej gamy przeznaczeń.

W pełni profesjonalne przygotowanie

filmów reklamowych oraz fotografii

Produkcja to dopiero początek... Proces rozpoczyna się od strategii, przyglądnięciu się ogólnym celom, zapoznaniu się z odbiorcami, a kończy się na testowaniu oraz optymalizacji. Pracujemy strategicznie, zbieramy pomysły, które zapewniają najlepsze rezultaty. Jesteśmy nieustannie ciekawi, zawsze eksperymentujemy z nowymi pomysłami. Przygotowujemy scenariusze, produkujemy, montujemy a na końcu oddajemy produkt w najwyższej jakości w dowolnym formacie np. na potrzeby kina.

Najwyższej jakości druk

Wielkoformatowy, Cyfrowy, UV oraz offsetowy

Oferujemy druk wielkoformatowy, offsetowy, UV oraz cyfrowy z bezpłatną nieformalną konsultacją, aby określić najlepszą drogę do produkcji. Nasz pełny zakres usług ma dostarczać oczekiwanych rezultatów w bardzo rozsądnych kosztach i w krótkim czasie. Wykończenie jest bardzo ważnym elementem naszych procesów w firmie, w tym składanie, oprawa, klejenie, numerowanie, perforowanie, przycinanie, zszywanie, cięcie i bigowanie. Jesteśmy otwarci na współpracę głównie z firmami i organizacjami.

Dobrze zorganizowane

wirtualne wycieczki

Zaprezentuj swoją firmę w niecodzienny sposób. Wirtualna wycieczka to pomysł na ciekawe zaprezentowanie Twojej firmy, miejscowości czy lokalu. Pozwól Klientowi, aby poczuł się jakby był tam w rzeczywistości. Zdjęcia sferyczne świetnie sprawdzają się w lokalach użytkowych, restauracjach czy też hotelach. Sama realizacja wirtualnej wycieczki to dopiero początek, ważne, aby w dobry sposób ją zaprezentować. Interaktywne przyciski, strzałki, komunikaty czy ciekawostki na pewno zainteresują potencjalnego klienta. Nie martw się - aby wirtualna wycieczka działała, nie potrzebujesz instalować dodatkowego oprogramowania - potrafi ją obsłużyć każda przeglądarka internetowa.
masz pytania?
szybki
kontakt
Wyślij wiadomość
lokalizacja
Małopolska, 33-300 Nowy Sącz, Waryńskiego 41a
adres e-mail
biuro@scepter.pl
kontakt telefoniczny
+48 (18) 536 252 180