0%
SSCEPTERTechnologia & Design

Scepter Agencja interaktywna

Perfekcyjne połączenie technologii z designem

Scepter jest Agencją interaktywną z siedzibą w Nowym Sączu. Struktura działania zakresu usług w naszej firmie pozwala na sprawną realizację małych jak i dużych projektów. Do zakresu usług należą m.in: projektowanie stron www, sklepy on-line, strony mobilne, strategie komunikacji, branding, kampanie reklamowe, budowanie społeczności w social media, SEO, SEM, imprezy promocyjne. Posługujemy się nową technologią i designem oraz kreatywnymi pomysłami, aby finalnie Twoja firma mogła osiągnąć najlepsze rezultaty biznesowe. Nasze prace wykonujemy głównie na obszarze Nowego Sącza, Krakowa i Katowic, ale również pracujemy z Klientami w całej Polsce oraz za granicą.
więcej o usługach

Indywidualizujemy projekt graficzny

do potrzeb Twojej branży

Dla skutecznej komunikacji online potrzebny jest odwiedzającym nie tylko estetyczny oraz elastyczny wygląd, ale również taki, który będzie wspierał funkcjonowanie strony internetowej. Opracowanie instrukcji obsługi, szybki dostęp do kontaktu oraz integracja z nowoczesnymi funkcjami, to tylko niektóre z najważniejszych czynników, które muszą być brane pod uwagę podczas projektowania stron internetowych. W oparciu o wysoką jakość, tworzony projekt graficzny musi być zawsze dostosowany do wcześniej zdefiniowanej grupy docelowej oraz podkreślać przy tym zalety Twoich produktów lub usług.

Projektujemy strony www przy użyciu

najnowszych technologii

Zarządzanie treścią, publikowanie, edytowanie, modyfikowanie, organizowanie zawartości strony internetowej w celu zwiększenia wydajności i pozycji w wyszukiwarkach to najważniejsze elementy dobrze funkcjonującej strony internetowej. Dobrze dostosowany projekt to taki, który pozwala na dostosowanie się do różnych szerokości ekranu w zależności od urządzenia, na którym jest wyświetlany. Alternatywnie istnieją dedykowane strony mobilne, która są budowane oddzielnie i zoptymalizowane specjalnie dla użytkowników mobilnych.
Wordpress - WordPress jest obecnie najszybciej rozwijającym się oprogramowaniem CMS. Początkowo WordPress został w dużej mierze związany z blogowaniem jednak z upływem czasu, rozszerzył swoją funkcjonalność pozwalając na tworzenie bardziej skomplikowanych stron internetowych.
Joomla - Posiada intuicyjny interfejs zarządzania dzięki którym możemy kontrolować wszystkie funkcje i funkcjonalność. Ponadto, istnieją setki bezpłatnych rozszerzeń napisanych dla Joomla, które umożliwiają użytkownikom rozszerzyć jego funkcjonalność i dostosować go do własnych potrzeb.
TYPO3 to produkt tworzący podstawę dla stron internetowych, intranetowych i internetowych oraz mobilnych aplikacji na całym świecie - zawsze z uwzględnieniem aktualnych potrzeb firm i instytucji publicznych. Świetnie nadaje się do długoterminowych projektów.
Drupal jest systemem open source do zarządzania treścią (CMS), który zasilana miliony stron internetowych i aplikacji na całym świecie. Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech tego systemu jest jego modułowa architektura, która sprawia, że łatwo jest rozszerzalny i bardzo elastyczny.

Ułatwiamy zarządzanie stroną www dzięki

otwartym rozwiązaniom

W świecie zaskakującym nowościami i rozwojem technologii nie brakuje gotowych rozwiązań, których możemy używać. Poza naszymi autorskimi systemami, oferujemy projektowanie stron internetowych w oparciu o darmowe platformy. Posiadamy bogate doświadczenie poparte realizacjami z systemami typu Wordpress.

Proces tworzenia stron www

Dokładnie ukierunkowana
strategia internetowa
Kluczem do sukcesu jest budowanie strategii z solidnych fundamentów dlatego na sam początek przygotowaliśmy kwestionariusz, który składa się z 15 pytań, a jego wypełnienie nie trwa dłużej niż 15 minut. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie poznać Ciebie i Twoją markę.
Skutecznie analizujemy rynek dla zwiększenia
szansy powodzenia projektu
Znając już firmę, dla której będziemy tworzyć projekt i wiedząc jakie są założenia projektu, przechodzimy do ścisłej analizy rynku. Ten proces pozwala nam na poznanie konkurencji a na tej podstawie ustalić konkretnie działania zwiększające szanse na powodzenie projektu.
Kreatywny design projektowany na podstawie
makiet funkcjonalnych
Na podstawie wypełnionego formularza, oraz wyników przeprowadzonych badań podczas analizy rynku przygotowujemy możliwie najlepszą kreację graficzną. Na tym etapie również projekt zostaje przekazany do akceptacji przez Klienta.
Przemyślany
i dobrze skonstruowany kod
Ten etap procesu zapewnia, że wszystko co do tej pory przygotowaliśmy na podstawie projektów graficznych oraz makiet funkcjonalnych zostaje zaprogramowane i zmienione w działającą stronę www. To właśnie na tym etapie wdrażamy system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu można dowolnie edytować istotne elementy na stronie www.
Sprawne działanie oraz
funkcjonalność strony
Lista rzeczy do zrobienia na nowej stronie internetowej może być bardzo długa. Dlatego przed wdrożeniem projektu nasz zespół staranie sprawdza działanie oraz funkcjonalność strony - od A do Z.
Uruchomienie oraz optymalizacja
strony internetowej
Etap ten w procesie tworzenia strony internetowej jest finalnym i ostatecznie najważniejszym etapem produkcji. Następuje uruchomienie naszego projektu. W tym przypadku mamy ostatnią szansę na tle całego procesu, aby zoptymalizować stronę www.

Zapewniamy najlepsze zabezpieczenie

gwarancję techniczną

Nasza firma służy profesjonalną pomocą w przypadku problemów z działaniem strony internetowej. Każdy problem może być zgłaszany drogą mailową, telefoniczne lub osobiście w siedzibie firmy.

sprawdź nasze wybrane realizacje

szybki
kontakt
Wyślij wiadomość
lokalizacja
Małopolska, 33-300 Nowy Sącz, Waryńskiego 41a
adres e-mail
biuro@scepter.pl
kontakt telefoniczny
+48 (18) 536 252 180